Rinyamenti KC - Bajai KSE

2016.05.17 09:18

Rövid tájékoztató a hétvégi, s egyben a 2015/16. évi NB II-es szezon utolsó mérkőzéseiről.
Nagyatádra utaztunk, a Rinyamenti KC csapatai fogadtak bennünket.
Az első mérkőzést késő délután : 17.00 órakor kezdték a juniorok. A Bajai KSE fiataljai az első helyen álló Rinyamenti KC csapatával mérkőzött. A bajai juniorok arra törekedtek, hogy minél kevesebb gól kerüljön a hálójukba. Bátrabban védekeztek és bátrabban is támadtak. A végeredmény : Rinyamenti KC- Bajai KSE junior: 42- 23
Az őszi forduló végeredményével összehasonlítva a különbség tízzel csökkent, mely szintén a folyamatos fejlődés bizonyítéka.
Gratulálunk Juniorjainknak !

Rinyamenti KC- Bajai KSE
Az őszi szezonban hazai pályán tartottuk a két pontot. Most sem szerettük volna, hogy pont nélkül térjünk haza. Az őszi hazai győzelem után természetesen számítottunk arra, hogy nem lesz könnyű mérkőzésünk. A bajai csapatból ismét hiányoztak játékosok, így a kis padon ülő sort, kettős igazolású juniorjaink is bővítették. A felnőttek között volt, aki sérülten is vállalta a játékot. Így indultunk neki a mérkőzésnek, melyet megnyerni és nem elveszíteni szerettünk volna. A bajaiak nagyon jól kezdtek, a Rinyamenti KC legnagyobb meglepetésére, mivel tartalékos kiállásunk ismeretében nem ezt az eredményességet várták. Az első félidő eredménye : Rinyamenti KC- Bajai KSE: 10- 13
A második félidőben folytatta jól szervezett játékát csapatunk és a 27. percig tartották a vezetést, majd az utolsó 3 percben a hazaiak is elővették tartalékaikat, a bajaiak pedig továbbra is koncentráltan játszottak, ennek ellenére a végeredmény kiegyenlített lett, melynek MI nagyon örültünk , s így sikerült az NB II- es első szezonunk utolsó mérkőzéséről 1 ponttal hazatérni.
Végeredmény: Rinyamenti KC - Bajai KSE : 23- 23