Hazai győzelem a Siklós csapata ellen

2017.04.03 11:13

Eredményes hétvégét tudhat magának a Bajai KSE!
2017.04.02. - vasárnap
A bajaiak hazai pályán fogadták Siklós csapatait. Az első mérkőzés a felnőttek összecsapásáról szólt. Az első percekben a hazai gárda igazából nem kapta el a védekezés fonalát, valamint elég sok helyzet is kihasználatlanul maradt, ennek ellenére a keményen játszó Siklós ellen az első félidő eredménye : BKSE- MK Pelikán - Siklós KC : 10- 8
A második félidőben a védelmünk teljesen magára talált, a csapatjátékon is módosított Gál Géza edző, így a 10. perc végére már 5 góllal vezettek a hazaiak és ezt az előnyt a mérkőzés végéig jó játékkal sikerült is megtartani. A végeredmény:
Bajai KSE- MK Pelikán- Siklós KC : 30- 22