BKSE - Hőgyész: folytatódik a nyerő széria

2017.05.02 09:57

Kedves Barátaink, Szurkolóink!

A bajai kézisek felnőtt csapata győzelemmel, míg a juniorok döntetlennel lepték meg szülinapos edzőjüket.
A felnőtt csapat folytatta győztes szereplését a tavaszi fordulóban. A hétvégén a dobogós Hőgyész SC kézilabdásait fogadták a DR. PÓSTA SÁNDOR SPORTCSARNOKBAN. Nehéz meccsnek néztünk elébe, azonban a bajai csapat felkészült, jó játékkal, feljavuló védekezéssel és kapusteljesítménnyel a kihagyott helyzetek ellenére is megnyerte a bajnoki forduló utolsó előtti mérkőzését.
Végeredmény: Bajai KSE - Hőgyész SC: 29 - 21
A gólokat lőtték: Krec Jugoslav - 7, Pavlovic Milovan - 5, Zapletán Csaba -4, Pasajlic Novica - 3, Goldberger Marcell- Horváth Norbert - Kazal Krisztián - 2 -2-2, Tutuc Eric- Mészáros Dávid- Kanuric Nenad-Heller Milán -1-1-1-1

Juniorjaink szintén jó játékkal, ugyanakkor sok hibával, de feljavuló védekezéssel lépés tudtak tartani a hőgyészi fiatalokkal. A félidő eredménye a bajaiak javára: 13-12. A második félidő közepén taktikát váltottak a vendégek , de két gólnál többel nem tudtak nagyobb előnyre szert tenni. Az utolsó percekben sikerült a bajai junioroknak az egyenlítést megszerezni, melynek nagyon örültünk.
Végeredmény: Bajai KSE- Hőgyész SC: 28- 28
A gólokat lőtték: Goldberger Marcell-6, Kazal Krisztián-6, Tutuc Eric-5, Zsöllér Dániel-5, Pető Dorián- 3, Mizsei Erik- Tóth Ákos- Ostheimer Richárd- 1-1-1
GRATULÁLUNK CSAPATAINKNAK , HAJRÁ BKSE !!!