Bajai KSE- Pécsi VSE II

2015.11.03 10:43

Bajai KSE- Pécsi VSE II felnőtt ( a pécsi csapat a csoportban a listavezető )

Nagy izgalommal vártuk a felnőtt csapatok mérkőzését. A célkitűzés a pontszerzés volt.

A mérkőzés nagyon jól indult, az első gólt a hazai csapat dobta, de hamarosan jött is a válasz. Lendületes, fordulatokban gazdag, jól szervezett támadásokkal-védekezéssel, ahol azonban néha rés keletkezett, ennek ellenére is sikerült az első félidő 29. percéig a vezetést megtartani. A 30. percben a pécsiek megszerezték a vezetést. Első félidő eredménye: Bajai KSE-Pécsi VSE II: 15-16.

A második félidő 2. percében ismét egygólos vezetésre tett szert a hazai csapat. A 19. perctől a pécsiek egymás után 3 gólt dobtak. Időkérés - új stratégia! A bajaiak jól összeállt védekezéssel, labdaszerzéssel egymás után 3 gólt lőttek a pécsiek hálójába, azonban az ellenfél még így is 1 góllal vezetett. Az utolsó percek a bajai csapat pillanatai voltak. Lendületes támadások sorozata, mely kitartott az utolsó másodpercekig, amikor is a pécsiek kapkodó védekezése szabálytalanságot eredményezett, de a jogos 7 méterest, a 6-on belüli védekezésért a bírók csak időntúli szabaddobásnak ítélték meg, amely kis szerencsével a hálóban is kiköthetett volna.

5. Pasajlic Novica 1

Izgalmas, fordulatos, olykor látványos megoldásokban gazdag mérkőzést láthattunk!